Menü
HIZLI MENÜ

YENİ NESİL EKSPERTİZ

BAYİLİK HAKKINDA

Videoyu oynat

Neden RS Oto Ekspertiz Bayisi Olmalısınız?

40 yılı aşkın otomotiv deneyimi ve gelişmiş yenilikçi teknolojileri ile ekspertiz dünyasına yenilikçi fikirler katan RS Oto Ekspertiz, sektöre yön veren bir kuruluş olarak faaliyet göstermektedir. RS Oto Ekspertiz olarak RS Otomotiv Grubu’nun bir parçası olmanın bize sağladığı avantajla hizmet ağını genişleteceğimiz yeni projelerimiz üzerinde çalışmaya devam ediyoruz. Bu sayede RS Oto Ekspertiz bayilerinin bireysel müşterileri harici iş potansiyelini artırmak, her gün büyüyen ve gelişen işleyişimiz ile hizmet vermek en büyük hedefimiz.
Sizde bu yeni nesil ekspertiz anlayışına katılmak istiyorsanız bayilik başvuru formumuzu doldurabilirsiniz.

  Kişisel Bilgiler
  İşyeri Bilgileri


   


   

  TECRÜBELİ

  RS Oto Ekspertiz, bir diğer grup şirketi olan RS Servis markasının otomobil hasar onarımları alanında edindiği 40 yılı aşkın bilgi birikiminden ve deneyimlerinden yararlanabilen ve bu sayede otomobilinizi en iyi şekilde tanıyarak analiz edebilen bir ekspertiz markasıdır.

  RS Oto Ekspertiz’i Neden Tercih Etmelisiniz?

  RS Oto Ekspertiz’in tüm hizmetlerinde ilk öncelik can güvenliğinizdir. Bu bakış açısı ile hata toleransını sıfırlamak için yüksek teknoloji ile güçlendirilmiş dijital cihazlar kullanan RS Oto Ekspertiz, milimetrik şasi kontrolü yapabilen bir ekspertiz markası konumundadır.

  DONANIMLI

  RS Oto Ekspertiz, sahip olduğu yeni nesil teknolojisini ve uzun yıllara dayanan bilgi birikimini harmanlayarak verdiği ekspertiz hizmeti ile doğru ve güvenilir sonuçlar elde edebilmenizi sağlıyor.