RS Oto Ekspertiz | Kaliteli, Güvenilir, Ekonomik Ekspertiz

RS Oto Ekspertiz, “Aracı onaran ekspertizini de iyi yapar” felsefesi ile faaliyetlerine 2021 yılı itibarıyla başlıyor. RS Grup’un en genç iştirak şirketlerinden biri konumundaki RS Oto Ekspertiz, oto ekspertiz konusuna olan yenilikçi yaklaşımından ve RS Grup’un çatı şirketi olan RS Servis’in 40 yılı aşkın deneyimi ve tecrübesinden güç alarak, müşterilerine fark yaratan güvenilir, kaliteli ve ekonomik bir hizmet anlayışını vaat ediyor.

RS Servis’ten uzun yıllara dayanan bilgi birikimini miras alan RS Oto Ekspertiz, her otomobil sahibinin aracında can taşıdığının bilinci ile hareket ediyor ve ekspertiz raporlarında, olması gereken tüm detayların tam ve eksiksiz yer almasına büyük bir önem veriyor. Aracın geçmişinde yapılmış olan tüm işlemleri noksansız teşhis edebilmek amacıyla, üstün yüksek teknoloji yeni nesil MR ekipmanlarını kullanacak olan RS Oto Ekspertiz, onarım yapılan parçaların orijinal yapıya uygun şekilde onarılıp onarılmadığını da uzman görüşleri ile şeffaf bir şekilde raporlayan bir ekspertiz şirketi.

RS Oto Ekspertiz, grup şirketlerinin köklü geçmişi, yeni teknoloji altyapısı ve yenilikçi iş modeli ile müşterilerine, sektöre ve tüm paydaşlarına katma değer yaratmayı hedefliyor.

RS Oto Ekspertiz Güvenilir Mi?

Grup Şirketleri

RS Servis
 Oto Konfor
Garantili Oto Servis
DestechHasar
Tosas
PDRS Boyasız Göçük Onarım
Turassist
Met Teknik

Bayilik Başvurusu

Bayilik başvurusunda bulunmak için tıklayın.

Hemen Başvurun