RS Oto Ekspertiz Logo

YENİ NESİL EKSPERTİZ

Menü
HIZLI MENÜ

HAKKIMIZDA

Manifesto

RS Otomotiv Grubu’nun çatı şirketi olan RS Servis’in 40 yılı aşkın deneyimi ve tecrübesinden güç alarak, müşterilerine fark yaratan RS Oto Ekspertiz, “Aracı onaran, aracın ekspertizinin de en iyisini yapar” mottosu ile faaliyetlerine 2021 yılı itibarıyla başlamıştır.

 

RS Servis’ten uzun yıllara dayanan bilgi birikimini miras alan RS Oto Ekspertiz, her otomobilin sürüş güvenliği bilincini üst planda tutarak ekspertiz raporlarında, olması gereken tüm detayların tam ve eksiksiz yer almasına büyük önem verir. Aracın geçmişinde yapılmış olan tüm işlemleri eksiksiz teşhis edebilmek amacıyla, yüksek teknoloji Türkiye’de ilk ve tek MR cihazı ve elektronik şasi ölçüm cihazı gibi yenilikçi teknolojiler ile birlikte hizmet vermektedir. RS Oto Ekspertiz, onarım yapılan parçaların orijinal yapıya uygun şekilde onarılıp onarılmadığını da uzman görüşleri ile şeffaf bir şekilde raporlayan bir ekspertiz şirketidir.

 

RS Oto Ekspertiz, RS Otomotiv grubu şirketlerinin köklü geçmişi, teknolojik altyapısı ve yenilikçi iş modeli ile müşterilerine, sektöre ve tüm paydaşlarına katma değer yaratmayı hedefler.

Şeffaf Ekspertiz

Analiz ve sonuçlarımızı şeffaflıkla paylaşırız.

01

Güvenilir Ekspertiz

Güven, işimizin temelindeki en önemli unsurdur.

02

Değer

Çalışmalarımızın odağında her zaman müşterimiz bulunur.

03