Menü
HIZLI MENÜ

YENİ NESİL EKSPERTİZ

HAKKIMIZDA

Manifesto

RS Oto Ekspertiz, “Aracı onaran ekspertizini de iyi yapar” felsefesi ile faaliyetlerine 2021 yılı itibarıyla başlamıştır. RS Otomotiv Grubu’nun en genç iştirak şirketlerinden biri konumundaki RS Oto Ekspertiz, oto ekspertiz konusuna olan yenilikçi yaklaşımından ve RS Otomotiv Grubu’nun çatı şirketi olan RS Servis’in 40 yılı aşkın deneyimi ve tecrübesinden güç alarak, müşterilerine fark yaratan bir hizmet anlayışı sunar. RS Oto Ekspertiz uzman kadrosu ve kullandığı MR teknolojisi ile Türkiye’deki en güvenilir ve kapsamlı ekspertiz raporlarını, uygun fiyatlı ekspertiz hizmeti almak isteyen araba sahiplerine sunmaktadır.

 

RS Servis’ten uzun yıllara dayanan bilgi birikimini miras alan RS Oto Ekspertiz, her otomobil sahibinin aracında can taşıdığının bilinci ile hareket eder ve ekspertiz raporlarında, olması gereken tüm detayların tam ve eksiksiz yer almasına büyük bir önem verir. Aracın geçmişinde yapılmış olan tüm işlemleri noksansız teşhis edebilmek amacıyla, yüksek teknoloji yeni nesil MR ekipmanlarını kullanan RS Oto Ekspertiz, onarım yapılan parçaların orijinal yapıya uygun şekilde onarılıp onarılmadığını da uzman görüşleri ile şeffaf bir şekilde raporlayan bir ekspertiz şirketidir.

RS Oto Ekspertiz, grup şirketlerinin köklü geçmişi, yeni teknoloji altyapısı ve yenilikçi iş modeli ile müşterilerine, sektöre ve tüm paydaşlarına katma değer yaratmayı hedefler.

Şeffaflık

Analiz ve sonuçlarımızı şeffaflıkla paylaşırız.

01

Güven

Güven, işimizin temelindeki en önemli unsurdur.

02

Değer

Çalışmalarımızın odağında her zaman müşterimiz bulunur.

03