RS Oto Ekspertiz Logo

YENİ NESİL EKSPERTİZ

Menü
HIZLI MENÜ
RS OTO EKSPERTİZ

MR ile Oto Ekspertiz Nedir?

RS Oto Ekspertiz’ in sahip olduğu Yeni Nesil Oto Ekspertiz hizmeti sunan MR cihazı aktif ısı dalgalarıyla aracınızdaki boya,macun,değişen ve vernik gibi kaporta işlemlerini detaylı analiz ederek, çok yüksek hassasiyet ve doğruluk oranı ile raporlanmasını sağlayan bir cihazdır.

Videoyu oynat
MR Cihazlı Ekspertiz Sonucu

YENİ NESİL EKSPERTİZ

MR Cihazı ile Hangi Kusurlar Tespit Edilebilir?

MR Cihazı ile
Hangi Kusurlar
Tespit Edilebilir?

Boya Kontrolü

Macun Kontrolü

Kaplamalı Araç Kontrolü

Mikron Kontrolü

mr-ekspertiz-raporu
RS Oto Ekspertiz Logo

Yeni Nesil Oto Ekspertiz Hizmeti Sunan MR Cihazı Size Nasıl Bir Ayrıcalık Sunar?

MR cihazı ekspertiz araç kontrolü sırasında oluşabilecek gözden kaçırma olaylarını ve usta farklılıkları gibi sorunları ortadan kaldırmaktadır. MR cihazı ile yapılan ekspertizde aracın kaportasında bulunan sorunları bir görsel üzerinde raporlanmaktadır. Bu görsel üzerinde termal renklendirme teknolojisi kullanılmaktadır. Bu renkler bize boya kalınlıklarını, macun işlemlerini, vernik işlemlerini, lokal boyaları ve astar işlemlerini araç görseli üzerinde göstermektedir.

En Hızlı Ekspertiz

MR kaporta boya kontrol işlemi tamami ile otomatik olup 7 dakika gibi kısa bir sürede aracınızın 360 derece her noktadan kontrolünü sağlamaktadır.

En Ekonomik Ekspertiz

Böyle gelişmiş bir sistem olmasına karşılık Yeni Nesil MR Kaporta Boya kontrolü hizmetini ekonomik bir fiyat performanstan faydalanabilirsiniz. Fiyatlarımız için tıklayın.

En Güvenilir Ekspertiz

Araç kaportasının belirli noktalarını değil, aracınızı 360 derece inceleyerek size detaylı bir rapor sunarız. Klasik boya ölçüm cihazlarının erişemeyeceği bir hassasiyet ile sizleri aldatıcı ve yanıltıcı ticaretten korumaktadır.

RS Oto Ekspertiz Logo

MR Cihazlı Ekspertiz Videolarımız

Hasar Onarım İşlemi MR Görüntüsü için Çubuğu Sola ve Sağa Kaydırın.

mr-boyama-islemi MR Cihazlı Ekspertiz Sonucu

Hasar onarımı işlemi yapılan araç, MR kaporta boya görüntüleme cihazında nasıl görünmektedir?

MR termal renklendirme teknolojisi ile yapılan Yeni Nesil Oto Ekspertiz aracınızın kaporta dış aksamları üzerindeki kusurları size en net hali ve mikron oranları ile birlikte göstermektedir. Normal boya ölçüm cihazları ile kontrolü yapılamayan plastik, fiber, karbon-fiber veya renkli kaplamalı gibi araçlarında kontrolleri bu cihaz sayesinde analizleri yapılabilmektedir.

RS OTO EKSPERTİZ

MR Ekspertiz
Sonuç Raporu

MR kaporta boya görüntüleme cihazımız gelişmiş raporlama sistemi sayesinde sizlere yepyeni bir deneyim sunmaktadır. Hazırlanan bu detaylı ve tarafsız raporlar tüm müşterilerimizin her detayı rahatlıkla inceleyip, anlayabileceği şekilde tasarlanmıştır. 


Güvenli bir alım-satım işlemi için “Türkiye’nin İlk ve Tek MR Cihazlı Oto Ekspertizi” hizmet RS Oto Ekspertiz bayilerimizde sizleri bekliyoruz.

7 Dakikada 360 Derece Dış Kaporta Kontrolü!

Aracınızın dış kaporta aksamlarında var olan boya kalınlıkları, macun ve vernik işlemlerini, lokal boyaları ve astar işlemleri gibi tüm detayları Yeni Nesil Oto Ekspertiz teknolojimiz sayesinde 7 dk gibi kısa bir sürede analiz eder ve bu esnada işlem bulunan noktalar üzerinde ölçülen mikron değerleri sayesinde işlem kalınlıklarını raporda görüntüleyebilirsiniz.

Kaplamalı Araç Kontrolü!

Yeni Nesil Oto Ekspertiz hizmeti sunan MR cihazımız sayesinde, kaplamalı araçların kaporta boya kontrolleri aracın üzerindeki kaplamanın sökülmesine ihtiyaç duyulmadan kontrol edilebilmektedir.

Randevu almak ister misiniz?

RS Oto Ekspertiz’in sahip olduğu Yeni Nesil Oto Ekspertiz hizmetimizden yararlanmak için hemen randevunuzu oluşturun.

MR Hizmeti verdiğimiz noktalar

İstanbul/Yenibosna, Maltepe, Ankara/Otonomi, İzmir/Beyazevler, Antalya/Kepez, Erzincan/Merkez

NEDEN RS OTO EKSPERTİZ BAYİSİ OLMALISINIZ?

40 yılı aşan otomotiv deneyimi ve gelişmiş yenilikçi teknolojileri ile ekspertiz dünyasına yenilikçi fikirler katan RS Oto Ekspertiz, sektöre yön veren bir kuruluş olarak faaliyet göstermektedir. RS Oto Ekspertiz olarak RS Otomotiv Grubu’nun bir parçası olmanın bize sağladığı avantajla hizmet ağını genişleteceğimiz yeni projelerimiz üzerinde çalışmaya devam ediyoruz. Bu sayede RS Oto Ekspertiz bayilerinin bireysel müşterileri harici iş potansiyelini artırmak, her gün büyüyen ve gelişen işleyişimiz ile hizmet vermek en büyük hedefimiz. Sizde bu yeni nesil ekspertiz anlayışına katılmak istiyorsanız bayilik başvuru formumuzu doldurabilirsiniz.