RS MR Oto Ekspertiz Nedir?


Oto ekspertiz MR cihazı aktif ısı dalgalarıyla aracımızdaki boya-macun veya vernik gibi işlemlerini çok yüksek hassasiyet ve doğruluk oranı ile raporlanmasını sağlayan bir cihazdır. RS MR Boya Kaporta görüntüleme teknolojisi, yüksek performanslı flaş ve halojen ışıklar yardımıyla, kaporta üzerindeki işlemleri yakalar ve ultra hassas IR kamera ile birlikte görüntüler alır. Özel yazılım programı sayesinde sonuçları basit ve şeffaf bir şekilde gösterir. MR ile oto ekspertiz teknolojisi Araç alırken ve satarken yaşanabilecek bütün risklerin önüne geçmenizi sağlar!


Honda Accord Boyasız Göçük Düzeltme Honda Accord Boyasız Göçük Düzeltme

RS Oto Ekspertiz MR ile Size Nasıl Bir Ayrıcalık Sunacak?

MR cihazı ekspertiz araç kontrolü sırasında oluşabilecek gözden kaçırma olaylarını ve usta farklılıkları gibi sorunları ortadan kaldırmaktadır. MR cihazı ile yapılan ekspertiz’de aracın kaportasında bulunan sorunlar bir görsel üzerinde raporlanmaktadır. Bu görsel üzerinde termal renklendirme teknolojisi kullanılmaktadır. Bu renkler bize boya kalınlıklarını, macun işlemlerini, vernik işlemlerini, lokal boyaları ve astar işlemlerini araç görseli üzerinde göstermektedir.

RS Oto Ekspertiz MR Avantajları Nelerdir?

  • Ekonomik: En klasik boya ölçüm cihazları ile yapılan işlemlerden hızlı, güvenilir ve daha ekonomiktir. Size en yakın bayimizi bulun!
  • Güvenilir: Araç kaportasının belirli noktalarını değil, aracınızı 360 derece inceler. Klasik boya ölçüm cihazları ile erişilemeyecek bir hassasiyet ile sizleri aldatıcı ve yanıltıcı ticaretten korur.
  • Uluslararası Standart: MR oto ekspertiz raporu firmadan firmaya farklılık göstermez. Tamamen otonom sistemi sayesinde tam tarafsız bir ekspertiz raporu sunar.

MR cihazı ile hangi kusurlar tespit edilebilebilir:

Bayilik Başvurusu

Bayilik başvurusunda bulunmak için Bağlantıya tıklayın.

Hemen Başvurun