Aracımı Neden Ekpertiz Yaptırmalıyım?

Aracımı Neden RS Oto Ekspertize Getirmeliyim?

Her yıl, yeni otomobil satışlarından çok daha fazla adette ikinci el otomobil satışı gerçekleştiriliyor. Otomobil alım satım işlemlerinde, satışı gerçekleştirilen araçların tüm özelliklerinin ve varsa kusurlarının eksiksiz bir şekilde belgelenmesi hem alıcılar hem de satıcılar açısından büyük bir önem taşıyor. Bu sebeple, uzman ekiplerce hazırlanan Oto Ekspertiz Raporları artık ikinci el otomobili alım satım işlemlerinde ekspertize sokmak olmazsa olmaz bir işlem haline geldi. Eğer neden aracımı RS Oto Ekspertiz'e getirmeliyim diye düşünüyorsanız bizimle iletişime geçin veya size en yakın bayimize uğrayın!.

Oto Ekspertiz Raporu Gerekliliği

İkinci el otomobil alım satımlarında bu denli önemli hale gelen Oto Ekspertiz Raporları, 2020 yılında yapılan mevzuat düzenlemesi ile artık yasal bir zorunluluk haline geldi. Ticaret Bakanlığı hem alıcıların hem de satıcıların herhangi bir mağduriyet ile karşılaşmamaları amacıyla, 15 Ağustos 2020 tarih ve 31214 sayılı Resmi Gazete’de yayınladığı mevzuat değişikliği ile 8 yaş ve 160 bin kilometrenin altındaki araçların satışında Oto Ekspertiz Raporu hazırlanmasını zorunlu hale getirdi. Kapsamın dışında kalan araçların alım satım işlemlerinde ise Oto Ekspertiz Raporunun hazırlanması tarafların seçimine bırakıldı.

Neden RS Oto Ekspertizi Tercih Etmeliyim
Rs Oto Ekspertizin Sunduğu Ayrıcalıklar

RS Oto Ekspertiz Size Nasıl Bir Ayrıcalık Sunacak?

İster otomobilinizi ikinci elde satmaya hazırlanın, ister ikinci el bir araç almayı planlayın, her iki durumda da otomobilinizi güvenle alıp satmak için konusunda uzman bir ekip tarafından hazırlanmış detaylı bir Oto Ekspertiz Raporuna ihtiyacınız var demektir. RS Oto Ekspertiz, hem bu alandaki uzmanlığı hem de kullandığı yeni nesil analiz teknolojisi ile aradığınızı ekspertiz hizmetini sunmaya hazırlanıyor.

RS Oto Ekspertiz, oto servis ve hasar onarım alanlarında 40 yılı aşkın bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olan RS Grup’un oto ekspertiz alanında faaliyet gösteren yenilikçi iştirak şirketidir. Sahip olduğu bilgi birikimi ve kullandığı gelişmiş teknoloji altyapısı ile RS Oto Ekspertiz, yeni nesil MR cihazları sayesinde servis uzmanlarının ve ustaların bile tespit edemediği hasarları en ince ayrıntısına kadar ortaya çıkarabiliyor. Ekspertiz hizmetini rakiplerinden önemli ölçüde farklılaştıracak olan bu yenilikçi yöntemi ile RS Oto Ekspertiz, araç alım satım işlemlerinizde güvenle başvurabileceğiniz hizmet noktanız olacak. Bayilerimiz çok yakın zamanda hizmetinizde olmaya hazırlanıyor.

RS Oto Ekspertiz’i Neden Tercih Etmelisiniz?

Bayilik Başvurusu

Bayilik başvurusunda bulunmak için tıklayın.

Hemen Başvurun